Olympus BF-1TQ290 Video Bronhoscope için bükme bölüm montajı
- Evet. Kısa Açıklama
Olympus BF-1TQ290 terapötik video bronhoskopu için,Bending Section Assembly, endoskopun distal iç bileşenlerini koruyan ve yönlendirmeyi sağlayan yüksek hassasiyetli iç çerçevedir..
- Evet.Özellikleri
- Evet.Spesifikasyon
| Marka | Olympus |
| Model | BF-1TQ290 |
| Durum | Yepyeni. |
| Seriler | Bükme bölümünün montajı |
| Distal uç çapı | 5.9 mm |
| Ekleme tüpü OD | 6.0 mm |
| Çaplama aralığı | 180° yukarı / 130° aşağı |
| Araç Kanalı Kimliği | 3.0 mm |
| Malzeme İnşaatı | Paslanmaz çelik |
| MOQ | 1 parça |
| Paket | Karton / Standart İhracat Ambalajı |
| Ulaşım | DHL, FedEx, UPS vb. |
| Depoda | - Evet. |
| Fiyat | Anlaşmayı Kabul Et |
Daha fazla hizmet
Esnek endoskop için yedek parçalar: yerleştirme tüpü, teller, spiral tüpü, sarmal tüpü, C kapaklı, CCD için cam, ışık kümesi için cam, CCD için lens, CCD için tahrik tahtası, ışık rehber tüpü, ışık kümesi,Forcep tüpü, bükme bölümü, kauçuk, hava ve su tüpü, CCD, ışık kaynağı, işlemci, monitör vb.
Hakkımızda
CareUtech, tıbbi ekipman ve tıbbi ekipman onarım hizmetlerinin yanı sıra yedek parçaları sunan küresel bir tedarikçidir.Esnek ve Sert Endoskop, ultrason, kamera sistemi, dinamik sistem ve cerrahi enstrüman.
Nakliye ve paketleme
Tüm ürünler ücretsiz olarak test edilecek ve sterilize edilecek, malların güvenliğini sağlamak için mükemmel bir şekilde paketlenecek, uluslararası ihracat kurallarına sıkı bir şekilde uyacağız.FEDEX veya diğer ekspresSeçiminize göre.
Ne yapabiliriz?
![]()