PENTAX EG-2990K Gastroskop için Giriş Tüpü
► Kısa Açıklama
PENTAX Medical EG-2990K, üst GI ileri tanı için tasarlanmış, yüksek çözünürlüklü görüntüleme ve güvenilir terapötik yeteneklerin dengesini sunan yüksek performanslı bir video gastroskopudur.
► Özellikler
►Şartname
| Marka | PENTAX |
| Model | EG-2990K |
| Durum | Sıfır |
| Seri | Giriş tüpü |
| Giriş Tüpü Çapı | 9,8 mm |
| Enstrüman (Biyopsi) Kanalı | 2,8 mm |
| Çalışma Uzunluğu | 1.050 mm |
| Toplam Uzunluk | 1.395 mm |
| Açılandırma Aralığı (Yukarı/Aşağı) | 210° / 120° |
| Açılandırma Aralığı (Sol/Sağ) | 120° / 120° |
| Görüş Alanı | 140° |
| MOQ | 1 Adet |
| Paket | Karton / Standart İhracat Ambalajı |
| Nakliye | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Stokta | Evet |
| Fiyat | Pazarlığı Kabul Et |
► Daha fazla hizmet
Esnek endoskop için yedek parçalar: giriş tüpü, teller, sarmal tüp, bobin borusu, C-kapak, CCD için cam, ışık demeti için cam, CCD için objektif lens, CCD için sürücü kartı, ışık kılavuz tüpü, ışık demeti, forseps tüpü, bükme bölümü, lastik, hava ve su tüpü, CCD, ışık kaynağı, işlemci, monitör, vb.
► Hakkımızda
CareUtech, tıbbi ekipman ve tıbbi ekipman tamir hizmetleri için küresel bir sağlayıcıdır ve ayrıca yedek parça sunmaktadır. Monitör, Esnek ve Rijit Endoskop, ultrason, kamera sistemi, dinamik sistem ve cerrahi aletler için tamir ve tamir eğitimine odaklanıyoruz.
Nakliye ve paketleme
Tüm ürünler ücretsiz olarak test edilecek ve sterilize edilecek, malların güvenliğini sağlamak için mükemmel bir şekilde paketlenecek ve uluslararası ihracat kurallarına kesinlikle uyulacaktır. Seçiminize göre EMS, DHL, FEDEX veya diğer ekspres kargo ile dünya çapında gönderim yapıyoruz.
► Ne yapabiliriz
![]()