Servo-i Havalandırma için Güç İşlem Kurulu Maketi PC1780A
Kısa Açıklama
PC1780A, Maquet Servo-i havalandırma sisteminin kritik bir donanım bileşenidir.Enerji yönetimi ve cihaz boyunca dağıtımından sorumlu.
¢ Özellikleri
️ Spesifikasyon
| Marka | Maquet |
| Model | PC1780A |
| Durum | Yepyeni. |
| Seriler | Güç Süreci Kartı |
| Girdi AC aralığı | 100V ️ 240V AC, 50/60 Hz |
| Girdi DC aralığı | 12V ️ 15V DC ((Dış kaynak) |
| Çıktı Voltajları | Çoklu DC rayları |
| MOQ | 1 parça |
| Paket | Karton / Standart İhracat Ambalajı |
| Ulaşım | DHL, FedEx, UPS vb. |
| Depoda | - Evet. |
| Fiyat | Anlaşmayı Kabul Et |
- Evet.Daha fazla hizmet.
Ventilatör için yedek parçalar:Orijinal akış sensörü,akış sensörü bağlantı kablosu,Oksigen sensörü,HEPA Filtresi,Nefes alma nemlendirici,güç kaynağı,Nefes kesici,Piller modülü,Akış sensörü,Ana kablo,Ekran/LCD Ekranı, vb.
- Evet.Bizim Hakkımızda
CareUtech, tıbbi ekipman ve tıbbi ekipman onarım hizmetlerinin yanı sıra yedek parçaları sunan küresel bir tedarikçidir.Esnek ve Sert Endoskop, ultrason, kamera sistemi, dinamik sistem ve cerrahi enstrüman.
Nakliye ve paketleme
Tüm ürünler ücretsiz olarak test edilecek ve sterilize edilecek, malların güvenliğini sağlamak için mükemmel bir şekilde paketlenecek, uluslararası ihracat kurallarına sıkı bir şekilde uyacağız.FEDEX veya diğer ekspresSeçiminize göre.
Ne yapabiliriz?
![]()