Olympus ENF-VH Elektronik Video Rinorinolaryngoskopu için Ekleme Tüpü
Kısa Açıklama
Olympus ENF-VH (Elektronik Video Rinolaryngoskopu), öncelikle EKT (Kulak, Burun ve Boğaz) teşhisinde kullanılan yüksek çözünürlüklü (HD) ince bir videoskopdur.Olağanüstü net görüntüler sağlaması ve damar görselleştirmesini artırmak için dar bant görüntüleme (NBI) teknolojisini kullanması ile ünlüdür..
¢ Özellikleri
️ Spesifikasyon
| Marka | Olympus |
| Model | ENF-VH |
| Durum | Yepyeni. |
| Seriler | Ekleme tüpü |
| Görme Alanı | 110° |
| Görme yönü | İleriye bakmak |
| Alan Derinliği | 5 ila 50 mm |
| Distal uç dış çapı | 3.9 mm |
| Ekleme borusunun dış çapı | 3.6 mm |
| Çalışma süresi | 300 mm |
| Çaplama aralığı | Yukarı: 130° / Aşağı: 130° |
| MOQ | 1 parça |
| Paket | Karton / Standart İhracat Ambalajı |
| Ulaşım | DHL, FedEx, UPS vb. |
| Depoda | - Evet. |
| Fiyat | Anlaşmayı Kabul Et |
- Evet.Daha fazla hizmet.
Esnek endoskop için yedek parçalar: yerleştirme tüpü, teller, spiral tüpü, sarmal tüpü, C kapaklı, CCD için cam, ışık kümesi için cam, CCD için lens, CCD için tahrik tahtası, ışık rehber tüpü, ışık kümesi,Forcep tüpü, bükme bölümü, kauçuk, hava ve su tüpü, CCD, ışık kaynağı, işlemci, monitör vb.
- Evet.Bizim Hakkımızda
CareUtech, tıbbi ekipman ve tıbbi ekipman onarım hizmetlerinin yanı sıra yedek parçaları sunan küresel bir tedarikçidir.Esnek ve Sert Endoskop, ultrason, kamera sistemi, dinamik sistem ve cerrahi enstrüman.
Nakliye ve paketleme
Tüm ürünler ücretsiz olarak test edilecek ve sterilize edilecek, malların güvenliğini sağlamak için mükemmel bir şekilde paketlenecek, uluslararası ihracat kurallarına sıkı bir şekilde uyacağız.FEDEX veya diğer ekspresSeçiminize göre.
Ne yapabiliriz?
![]()