Olympus MAJ-1817 Endoskopik Soğuk Işık Kaynağı için Ksenon Lamba
- Evet.Kısa Açıklama
OLYMPUS MAJ-1817, özel olarak tıbbi endoskopik sistemler için tasarlanmış yüksek performanslı bir ksenon lambasıdır.ve yüksek renk sıcaklıklı aydınlatma, yüksek yoğunluklu ışık kaynakları gerektiren çeşitli tıbbi işlemler için gereklidir.
- Evet.Özellikleri
- Hayır.
️ Spesifikasyon
| Marka | Olympus |
| Model | MAJ-1817 |
| Durum | Orijinal ve yeni |
| Seriler | Ksenon lamba |
| Adlık Güç | 300W |
| Adlık Voltaj | 24V |
| Işık akışının korunma oranı | % 99 |
| Renk Tempe | >5000K |
| Uyumluluk | CLV-180SL/CLV-190SL/CLV-290SL |
| MOQ | 1 parça |
| Paket | Karton / Standart İhracat Ambalajı |
| Ulaşım | DHL, FedEx, UPS vb. |
| Depoda | - Evet. |
| Fiyat | Anlaşmayı Kabul Et |
- Evet.Daha fazla hizmet.
OLYMPUS kamera kafası için yedek parçalar, CCD, kablo, kapak, kablosu / gerginliği azaltma vb.
OLYMPUS, WOLF, STORZ, Stryker, Smith&Nephew, ScanMed vb. tarafından kamera sistemi markası
Kamera başının ana modelleri:
5502, 5506, 5507, 5509, 5512, 5516, 5525, 5550, vb. Wolf tarafından;
Olympus tarafından OTV-S4, OTV-S5, OTV-SX2, OTV-SC, OTV-S6, OTV-S7, CV-165, vb.
22201020, 20242020, 22202022, 20212020 vb. Storz Image 1 HUB HD tarafından;
888i, 988i, 1088/1088HD, 1188/1188HD, 1288/1288HD, 1488/1488HD, 1588/1588HD, 1688/1688HD vb. Stryker tarafından;
460P, 560P, ED-3, 325Z, 350, vb. Smith&Nephew tarafından.
- Evet.Bizim Hakkımızda
CareUtech, tıbbi ekipman ve tıbbi ekipman onarım hizmetlerinin yanı sıra yedek parçaları sunan küresel bir tedarikçidir.Esnek ve Sert Endoskop, ultrason, kamera sistemi, dinamik sistem ve cerrahi enstrüman.
Nakliye ve paketleme
Tüm ürünler ücretsiz olarak test edilecek ve sterilize edilecek, malların güvenliğini sağlamak için mükemmel bir şekilde paketlenecek, uluslararası ihracat kurallarına sıkı bir şekilde uyacağız.FEDEX veya diğer ekspresSeçiminize göre.
- Evet.Ne yapabiliriz?
![]()